2023 Eylül Tus Soruları

Piyasada bulunmayan kitapları, "eski baskısı daha iyiydi" denilen kitapları burada paylaşabilir yada satın almadan incelemek istediğiniz kitapları ve bir çok ek dokümanı burada bulabilirsiniz.

Moderatör: SistemYönetim

Kullanıcı avatarı
hus42bkl
Doçent Üye
Doçent Üye

2023 Eylül Tus Soruları

Mesaj gönderen hus42bkl »

2023 Eylül Tus sorularını word belgesi şeklinde düzenledim. Tek tek fotoğraf kes-düzenle-word belgesine yapıştır-düzenle şeklinde meşakkatli ve amatörce oldu ama değdi.

Cevap anahtarını klinik bilimler belgesinin son sayfasına ekledim.

İyi çalışmalar.

Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz.Sitemize üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Not: Belgeyi açtığınızda eğer korumalı görünümde açarsa sayfa düzeni bozuk gibi görünebiliyor, "Düzenlemeyi etkinleştir" e basınca düzeliyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
evilmorty
Doçent Üye
Doçent Üye

Mesaj gönderen evilmorty »

Kullanıcı avatarı
Yekta
Tusiyer
Tusiyer

Mesaj gönderen Yekta »

Emeğinize sağlık ama cevap anahtarları ilki temel ikincisi klinik, bakanların dikkatine
Kullanıcı avatarı
hus42bkl
Doçent Üye
Doçent Üye

Mesaj gönderen hus42bkl »

Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz.Sitemize üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.Sal Eki 24, 2023 2:56 pm Emeğinize sağlık ama cevap anahtarları ilki temel ikincisi klinik, bakanların dikkatine
Yorumunuz için teşekkürler doğru karıştıran olabilir. Cevap anahtarında temel ve klinik diye üstlerine yazmıştım ve önce temel sonra klinik çözülür diye bu sıralamayla eklemiştim ama tabi gözden kaçabilir.

Bu yüzden cevap anahtarının ayrı olduğu yeni bir upload ekleyeyim.

Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz.Sitemize üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.
Resim