Oytun ERBAŞ (2011) TusTv

Moderatör: SistemYönetim

Kullanıcı avatarı
Shifu
Global Moderatör
Global Moderatör

Oytun ERBAŞ (2011) TusTv

Mesaj gönderen Shifu »

Kullanıcı avatarı
Konsültan
Tusiyer
Tusiyer

Mesaj gönderen Konsültan »

Kurum: TUS TV (artık mevcut değil.)
Eğitmen: Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz.Sitemize üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.
Yıl: 2011

Oytun Hocanın entegre sistem şeklinde önce bazı temel bilimlerle giriş yaptıktan sonra devamında sistem sistem ilerleyerek TUS'ta en çok soru çıkan başlıkları, 150-200 saat gibi bir sürede, toplantı masası ve kalemli tabletle küçük sınıf ortamında, kendine has tarzı ve sohbetiyle anlattığı, yüksek verimli (high yield) bir eğitim paketinde yer alan farmakoloji dersleri ayrı olarak paylaşılmış.

Muhtemelen derslerdeki kalite reklam ve pazarlamada yakalanamadığı için kurum yayına son vermiş; Oytun Hoca NetteKurs.com isimli bir başka sitede benzer eğitim paketini sunmaya devam etmiştir. İçeriği beğenen ve güncel hâline erişmek isteyenler Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz.Sitemize üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz..

Respect to OYTUN HOCA
Kullanıcı avatarı
Drbrugada
Tusiyer
Tusiyer

Mesaj gönderen Drbrugada »

Mümkünse balgamlı çatallı sesi ile sabah programlarına devam etsin, TUS tan ve tıp öğrencisinden uzak dursun. Bu videoları izleyeceğinize, kendiniz kitaptan okuyun daha iyi.

“Farmakoloji” sayfasına dön